Avensis Bear of the Monk


Nejlepší mladá fena roku 2016
Český Junior šampion
Český Šampion
Slovenský šampion krásy

Bonitace:                chovná 6/5


Narozená:               6. ledna 2015
RTG DKK + DLK:     A/A, 0/0
Srdce:                      clear
Cystinurie:               normal

Otec:                        Astonish Martin B. Angels Gaboo
Matka:                      Grace Canadian Beardog

Mikročip:                  953010000460364


Rodiče Bob a Grace

Můj psí život

Našim jsem se narodila jako jediná černobílá holka v CHS Bear of the Monk u Irenky a Jirky,
se svými černými sestřičkami Adalayn, Assidy, Agnes, Anessou a černým bráškou Ashleym.
Když nadešel ten správný čas, rozjeli jsme se do svých nových domovů. Byla jsem  z toho zmatená, dlouhá cesta, nové prostředí ... no ale hlavně bez mých sourozenců. Netrvalo to dlouho a já poznala svoji novou rodinu, která si získala mou důvěru a lásku.


První rok

No žádná nuda s Eliškou a Otou. Poznávala jsem spoustu nových kamarádů a taky jsem začala pracovat jako mladá vodní "záchranářka".   První rok utekl jako voda a já už začala brát rozum jo,
a taky jsem už někdy poslouchala. Tedy nic moc, ale na první rok.......... A taky jsem moc hezká.


Druhý rok

Druhý rok života byl pro mně náročný. Začala jsem dospívat a pokukovat po klucích. Stíhala jsem vodu, výstavy a prošla zkouškou dospělosti tedy bonitací. Stala se ze mně "dospělačka" a Eliška mi vybrala i ženicha. Krasavec z Polska, který se přistěhoval z Ruska, takový prostě fajn Rus. To ale už je jiná kapitola mého života. Jsem pořád krásná a navíc jsem i docela vyrostla. Prostě jako modelka.

Děláme co mně baví

Ke své plnoletosti jsem dostala báječný dárek. Mám svoje auto. Jezdíme na výlety a potkáváme různé lidi. Voda nesmí chybět, tu milujeme všichni. V tomto období se náš vztah s polským krasavcem naplnil a já se stala mámou šesti černobílých prcků. O tom ale asi více informací napsali Eliška a Oťa v záložce "CHOV". 

Třetí rok

Tak jsme se trošku rozrostli. Eliška sice slibovala krásného kluka, ale nakonec máme doma moji dceru Axičku. Když jsem tak pozorovala vztah Oťi a právě Axi, v době, kdy ještě byla doma jako prcek, trochu jsem tušila, že to tak dopadne. A dopadlo :). A tak zase spolu děláme, co nás baví. Jen v mém autě je trochu těsno. 

Je nám spolu fajn

Čtvrtý rok

Užívám si života a jde mi to docela dobře.


Vodní práce Meziříčko  26.  -  28. 4. 2019  Zahájení vodní sezóny. Sisi v akci